PONTVERSENY
HGTLM7 - 2011. Bajnokság

Tavaszi szezon - EGYÉNI PONTVERSENY
 névcsapatFutamokpont
BrH LRM Hoc Ro1 Rat Mtr Bat NsV Lak Mza
1 Niebel Zoltán Dombóvár Team 62 85 85 87.5 100 80 100 100 100 56 799.5
2 Sinka Dániel Red Mule Racing 100 85 62 90 85 95 80 80 90 - 767
3 Tarr Dávid Pixel Racing Team 75 100 26 87.5 90 31.5 70 85 70 92.5 701.5
4 Fehér Zoltán Pixel Racing Team 80 80 75 87.5 32 0 90 90 85 66.5 686
5 Jankó Zsolt Jankó Racing Team 70 68 66 68 70 72.5 50 70 62 77.5 624
6 Orbán Máté HRC-Team 90 62 58 31 66 44 85 75 66 34 580
7 Kiss Szabolcs BOSS Team 66 42.5 70 37.5 28 46 66 62 80 90 560
8 Nagy Mátyás Vörös Csillag Tsz ASE 58 47 100 69 26 54.5 0 66 54 80 554.5
9 Nagy László Dombóvár Team 85 68 44 14 80 82.5 58 0 47 56 534.5
10 Fehér Szabolcs 47 71.5 47 44 50 27 41 47 75 47 469.5
11 Knyihár Balázs Vörös Csillag Tsz ASE 54 29 0 53.5 38 75.5 75 41 44 37.5 447.5
12 Horváth József HRC-Team 0 43 90 58.5 75 58 26 0 0 85 435.5
13 Bordás Sándor BORSODI Autósklub 38 42 50 52 54 44 62 35 38 55 435
14 Brenner Zoltán 44 53.5 38 39.5 22 85 38 54 35 39.5 426.5
15 Endrődi Zoltán 0 47.5 24 16 62 44 35 58 41 62 389.5
16 Jankó Gábor Jankó Racing Team 41 32.5 - 22 58 - 44 50 58 54 359.5
17 Berecz Albert 0 - 54 44 47 42.5 30 30 - 36.5 284
18 Kababik Csaba 32 48.5 41 31 30 30 32 0 - 30 274.5
19 Kozma Csaba BORSODI Autósklub 30 - 80 52 24 - 54 32 0 - 272
20 Gedő Miklós 0 39.5 35 36.5 44 32.5 0 0 28 38 253.5
21 Orsós János Rém Team 35 39.5 28 - 0 34 22 38 32 14 242.5
22 Szilágyi Péter 50 - 32 14 41 43 0 0 0 34 214
23 Kovács Miklós Rém Team - - 30 19 35 - 28 44 50 - 206
24 Király Zoltán - - - 31 - 75.5 47 - - - 153.5
25 Posta Csaba - - - - - 13 24 0 30 - 67
26 Kocsi Gergely - 27 22 - - - - - - - 49
27 Balogh Gábor - - 0 - - - - - - - 0

* Az összesítésben csak a legjobb 9 futam eredménye számít.


Tavaszi szezon - CSAPATVERSENY
 névFutamokpont
BrH LRM Hoc Ro1 Rat Mtr Bat NsV Lak Mza
1 Pixel Racing Team 15518010117512231.51601751551591413.5
2 Dombóvár Team 147153129101.5180162.51581001471121390
3 Jankó Racing Team 111100.5669012872.594120120131.51033.5
4 Vörös Csillag Tsz ASE 11276100122.5641307510798117.51002
5 Red Mule Racing 1008562908595808090-767
6 BORSODI Autósklub 68421301047844116673855742
7 HRC-Team 0439058.5751021117566119739.5
8 BOSS Team 6642.57037.5284666628090588
9 Rém Team 3539.55819353450828214448.5
10 OVSR Team 90-583166-----245